مدل عکاسی عروس

انواع مدل عکاسی عروس

روز عروسی یکی از شگفت‌انگیزترین و تکرارنشدنی‌ترین روزهای زندگی هر انسانی است. بنابراین هر عروس و دامادی علاقه دارد تا لحظات این روز باشکوه زندگی خود را ثبت کند و به یادگار نگه دارد. به همین دلیل اکثر زوج‌ها به سراغ عکاسی عروس خواهند رفت.
قطعا در این میان عروس و داماد دوست دارند عکس‌هایی که به یادگار از روز ازدواجشان ثبت می‌کنند در زیباترین و جذاب‌ترین حالت‌های ممکن ثبت شود. بنابراین مهم است که مدل عکاسی عروس ‌ها و ژستی که هنگام ثبت این عکس‌ها خواهند گرفت آن‌ها را جذاب و زیبا کند.
در این مقاله از استودیو پادینا، قصد داریم شما را با چند نمونه از مدل‌ها و ژست‌های عکاسی آشنا کنیم که به شما برای ثبت عکس‌هایی زیباتر و خاطره انگیزتر از روز عروسی در آتلیه عکاسی عروس کمک خواهد کرد.

1) مدل کلاسیک

یکی از پرطرفدارترین و قدیمی‌ترین مدل‌های عکاسی که توسط عکاسان در آتلیه عکاسی عروس ثبت می‌شود، ثبت عکس از عروس و داماد در مکان و موقعیتی رمانتیک است. با وجود قدمت این مدل عکاسی، همیشه پرطرفدار بوده و قدیمی نخواهد شد. مهم‌ترین نکته‌ای که در ثبت این مدل عکس باید به خاطر داشت، این است که عروس و داماد بتوانند حس طبیعی ژست را به خوبی حفظ کنند. حفظ حالت دست‌ها و نحوه توجه عروس و داماد به لنز دوربین در این دسته از عکس‌ها اهمیت زیادی دارد.

2) خیره شدن به چشم

ژست عکاسی عروس

یکی دیگر از مدل‌های پرطرفدار در آتلیه عکاسی عروس خیره شدن عروس و داماد در موقعیتی جذاب در چشمان یکدیگر است. در این عکس‌ها عروس و داماد می‌توانند در موقعیت مناسب به چشمان هم خیره شده و با حالت مناسب شکل کاملا طبیعی به عکس ببخشند.

3) قدم زدن

یکی از پیشنهادات استودیو پادینا به شما عکاسی عروس در فضایی رمانتیک است؛ در حالتی که عروس و داماد ژست قدم زدن با یکدیگر را داشته باشند. در این مدل از عکاسی، مهم است که عروس و داماد بتوانند حالت قدم زدن رمانتیک را به خوبی اجرا کنند. در صورت حفظ حالت مناسب، این دسته از عکس‌ها یکی از رمانتیک‌ترین عکس‌ها در آتلیه عکاسی عروس خواهد بود.

4) همراهی ساقدوش‌ها

عکاسی حرفه ای عروس

یکی دیگر از عکس‌های ماندگار که می‌تواند ثبت خاطره همراهی دوستانتان را به همراه داشته باشد عکس عروس و داماد به همراه ساقدوش‌ها است. این عکس‌ها یکی از انواع عکس‌هایی است که در آتلیه عکاسی عروس می‌تواند شور و شوق زیادی به عکس عروسی شما ببخشد. حالت مناسب این عکس و فضای آتلیه عکاسی می‌تواند به جذابیت عکس کمک بسیار زیادی کند.

5) در آغوش گرفتن عروس

یکی از عکس‌های رمانتیک در آلبوم عروسی شما می‌تواند این مدل عکاسی عروس باشد. با این مدل، در آتلیه عکاسی عروس و در فضایی رمانتیک، داماد عروس را در آغوش می‌گیرد و یا او را بلند می‌کند. بسیار مهم است که لوکیشن مناسبی برای ثبت این عکس عاشقانه انتخاب شود. حمل عروس بر روی دستان داماد هم می‌تواند سوژه مناسبی برای این نوع عکاسی عروس باشد.

6) سورپرایز شدن

یک مدل عکاسی عروس می‌تواند سورپرایز شدن عروس یا داماد باشد. این نوع عکس‌ها اگر با همکاری مناسب عروس و داماد حالت طبیعی پیدا کند می‌تواند لبخند را روی لبان هر بیننده‌ای بیاورد. در این نوع عکس‌ها هم مانند سایر مدل‌ها، انتخاب لوکیشن مناسب و رمانتیک اهمیت زیادی دارد.

اکثر مدل عکاسی با ژست سورپرایز شدن پیش از دیدار عروس و داماد و در اولین دیدارشان ثبت می‌شود تا هر چه بهتر و بیشتر حالت طبیعی از ری اکشن و بازخورد عروس و داماد ثبت شود.

7) استفاده از حلقه ازدواج

عکاسی با حلقه ازدواج

یکی از عناصری که در مدل عکاسی عروس از آن استفاده می‌شود، حلقه ازدواج است. به کار بردن حلقه به درستی و در حالت مناسب می‌تواند خلاقیت خوبی در مدل عکاسی شما به وجود آورد. قرارگیری حلقه در جلوی دوربین و عروس و داماد در پشت آن به صورت محو یا قرارگیری دست‌های عروس و داماد بر روی یکدیگر می‌تواند حالت و مدل مناسبی از این نوع عکاسی عروس باشد.

8) استفاده از دسته گل عروس

انتخاب یک دسته گل جذاب و زیبا می‌تواند یک مدل عکاسی عروس جذاب خلق کند. اگر یک دسته گل جذاب انتخاب کنید می‌توانید به کمک مدل‌های جذاب به همراه دسته گل، یک عکس زیبا ثبت کنید. برای مثال می‌توانید حلقه ازدواجی که در مورد قبلی اشاره کردیم را به این مدل اضافه کرده و از دستانتان در کنار گل در حالتی زیبا استفاده کنید.

9) بوسه بر پیشانی یا دست

انواع مدل عکاسی

یکی از مدل‌های جذاب دیگر در روز عروسی می‌تواند بوسه داماد بر روی پیشانی و یا دست عروس باشد. این عکس هم باید در لوکیشن مناسب ثبت شود تا حالت رمانتیک این ژست حفظ شود. این مدل عکاسی عروس می‌تواند به خوبی نشانگر احترام و عشق بین عروس و داماد باشد.

10) عکس نشسته

انتخاب یک لوکیشن مناسب می‌تواند این امکان را به شما بدهد که یک عکس جذاب در حالت نشسته ثبت کنید. مدل نشستن، مکان نشستن و حالت عروس و داماد یکی از نکات مهمی است که در ثبت این نوع عکس‌ها باید به آن توجه کرد.

توصیه نهایی

هرگز فراموش نکنید که ژست‌های شما باید طبیعی باشند تا جذاب و زیبا ثبت شوند. اگر ژست طبیعی نداشته باشید و احساساتتان را هنگام ثبت عکس‌ها بروز ندهید، هر چقدر هم که عکاس شما حرفه‌ای باشد و مدل عکاسی عروس زیبا باشد، عکس بی‌روح و مصنوعی خواهد شد. به علاوه برای جذاب شدن عکس‌هایتان حتما به توصیه‌های عکاس برای حفظ حالت مدل مناسب توجه کنید. سعی کنید آرامش خودتان را حفظ کنید و استرس و بی قراری روز عروسی را از خودتان دور کنید تا در عکس‌ها نمود پیدا نکنند.

آتلیه پادینا آماده است تا شما را در ثبت خاطرات خوش روز عروسی، با مدل عکاسی عروس زیبا و جذاب همراهی کند.

عکاسی عروس

المان های عکاسی عروسژست عکاسی عروسعکاسی عروس و دامادعکس عروسلوکیشن عکاسیلوکیشن عکاسی عروسمدل عکاسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *