11 لوکیشن جذاب برای عکاسی عروسی

عکاسی عروس

آیا در حال انتخاب لوکیشن عکاسی عروسی هستید؟
آیا شما هم دوست دارید عکس‎های روز عروسی‎تان در محل خاصی گرفته شود؟

انتخاب لوکیشنی که عکس و فیلم‎های روز عروسی شما در آن انجام شود در کنار انتخاب مدل عکاسی عروس بسیار با اهمیت است. روز عروسی یکی از تکرار نشدنی اتفاقاتی است که در زندگی هر فردی اتفاق خواهد افتاد. از نگاهی دیگر ثبت عکس در بهترین لوکیشن عکاسی عروسی یکی از مهم‎ترین تصمیمات پیش از برگزاری مراسم عروسی می‎باشد. 

دیگر به مانند سابق آتلیه‎ها فقط در محیط آتلیه عروس عکاسی نمی کنند و عکس برداری از عروس‎ها به باغ‎ها، طبیعت، هتل‎ها و… نیز کشیده شده است و هر لوکیشنی که باعث شود عکسی جذاب برای شما به همراه داشته باشد، از پیشنهادهای آتلیه عروس به شما می باشد. با استفاده از پیشنهاداتی که در ادامه مقاله شده است، شما می‎توانید بهترین تصاویر ثبت شده از خود را به یادگار نگاه دارید. 

لیستی از بهترین لوکیشن های عکاسی عروس

1- عکاسی عروسی کنار رودخانه یا دریاچه

عکاسی عروس کنار دریا

اگر شما از آن دسته از زوج‎هایی می‎باشید که برای روز عکاسی به تم روستایی علاقه دارید، دریاچه، رودخانه و دریا می‎تواند یک مکان ایده آل برای عکاسی عروسی شما باشد. باید توجه کنید که هنگام عکاسی در این لوکیشن با انتخاب یک مدل عکاسی عروس جذاب به نور توجه زیادی شود و عکاسی در هنگام طلوع و غروب خورشید بهترین زمان عکاسی می‎باشد.در حالی که از مکان لذت می‎برید، توجه داشته باشید که چگونه عکاس شما در تابستان بازتاب‎های سطح آب را کنترل می‎کند. خوشبختانه ادیت‎هایی برای داشتن بهترین عکس در دسترس عکاس تصاویر عروسی شما خواهد بود. در ایران می توانید از سواحل دریای خزر، عمان و جزیره هرمز و آبشار ویسادار به عنوان لوکیشن عکاسی عروس بهره ببرید.

2- یک پارک محلی و باغ زیبا

فرقی نمی‎کند که در حال برنامه‎ریزی برای عروسی خود در بهار باشید و یا یک عروسی پاییزی. می‎توانید در باغ یک لوکیشن طبیعی زیبا برای خود داشته باشید. باغ‎های عروس دارای انواع مختلف لوکیشن، شامل عناصر مختلفی مانند تأسیسات هنری‎، چشمه‎ها یا به طور ساده حفاظت‎های طبیعی عالی می‎باشند که هر کدام از آن‎ها لوکیشنی خاص برای عکاسی عروس می‎باشند. در این فضاهای طبیعی و آرامش‎بخش، گرفتن عکس‎های واضح و روشن را در نظر داشته باشید، زیرا حال و هوای این مکان، در کنار انتخاب یک مدل عکاسی عروس جذاب، حس زیبایی را به عکس شما می دهد.
مواردی که باید در انتخاب باغ به عنوان لوکیشن عکاسی عروسی به آن توجه داشته باشید را در ادامه به شما یادآور می شویم:
به دلیل جزئیات پیچیده ای که در محیط باغ وجود دارد از قبیل برگ‎های روی درخت، فضای باغ و جریان آب از چشمه در باغ، مطمئن شوید که برای یک عکس کامل به لنز خوب دسترسی دارید.

3- کنار یک چشمه یا آب نمای زیبا

همه‎ی ما در کنار فواره ها و یا چشمه ها یک عکس یادگاری داریم. چیزی در مورد فواره ها برای عکاسی عروسی وجود دارد که فضایی بسیار دلنشین را برای شما ایجاد می‎کند. فواره ها چه کوچک و چه بزرگ و همینطور چشمه ها مکان‎هایی برای دور هم جمع شدن افراد است، به همین دلیل مکانی عالی برای در نظر گرفتن تصاویر عروسی خودتان است. برای عکاسی عروس، با سرعت لنز خود بازی کنید تا آب در حال جریان را ثبت کنید یا آن را در جای خود ثابت کنید، زیرا این امر جلوه ای متفاوت برای عکس‎های عروس ایجاد می‎کند.

4- عکاسی در مزرعه و دشت‎های پر از گل

عکاسی عروس در طبیعت

زمانی که لوکیشن مناسبی برای عکاسی عروس می‎خواهید، ایده فضای باز ایده بسیار مناسبی خواهد بود. انتخاب این منطقه در میان لوکیشن‎های عکاسی عروس کمی سخت خواهد بود و شما با توجه به هزینه های موجود می‎توانید نزدیک‎ترین منطقه را برای عکاسی عروس انتخاب کنید. از مکان‎هایی استفاده کنید که خیلی در تردد انسان‎ها نباشد و بکر باشد تا عکس شما لوکیشنی خاص داشته باشد. می‎توانید با صاحبان باغ‎های محلی تماس بگیرید و ببینید آیا می‎توانید برای آلبوم عروسی خود در باغ‎های  آن‎ها عکس بگیرید یا خیر. بهتر است از باغ‎هایی استفاده کنید که نزدیک برداشت محصول آن‎ها باشد تا منظره ای رنگارنگ داشته باشید و بتوانید با انتخاب یک مدل عکاسی عروس جذاب عکس‎های زیبایی ثبت کنید. دشت‎های گل‎های وحشی و مزارع آفتابگردان نیز می‎تواند انتخاب خوبی برای این لوکیشن عکاسی عروسی باشد. 

5- عکاسی عروسی در کویر

کشور ما دارای چندین کویر معروف است. لوکیشن کویر برای عکاسی عروس بسیار جذاب بوده و می‎توانید از قابلیت‎های کویر، چون رمل‎ها و شن‎زارها در کنار کاروانسراهای کویری در لوکیشن انتخابی استفاده کنید. این لوکیشن به شما تصاویر فوق‎العاده ای را خواهد داد. از لوکیشن تلاقی کویر و دریا نیز می‎توانید عکس‎های به یاد ماندنی ثبت کنید.

6- استفاده از لوکیشن شهربازی 

عکاسی عروس در شهربازی

اگر از آن دسته از زوج‎ها هستید که حس جوانی و تفریح دارید، می‎توانید با رفتن به یک شهربازی و انتخاب یک مدل عکاسی عروس جالب برای تصاویر عروسی خود، این حس خود را ثبت کنید. شما می‎توانید در این لوکیشن عکاسی عروس از رنگ‎های روشن، چراغ‎ها، بادکنک‎ها و سایر عناصر در عکس‎های خود استفاده کنید. اکثر مردم برای عکاسی عروسی به شهربازی فکر نمی‎کنند، اما در این لوکیشن، عکس‎های عروسی شگفت‎آور و سرگرم کننده ای می‎توان ثبت کرد.

7- عکاسی عروس در یک گالری هنری

گالری هنری یکی دیگر از مکان‎های عکاسی داخلی است که در آن می‎توانید عکس‎های جالب عروسی را ثبت کنید. پیش از عروسی خود گالری زیبایی را انتخاب کنید و از این لوکیشن برای عکس عروس استفاده کنید. بهتر است که عکس‎های عروسی شما، فقط از محل عروسی شما گرفته نشود. در واقع، ایده خوبی است که بیرون بروید و مکان منحصر به فردی برای تصاویر عروسی خود پیدا کنید.

8- استفاده از لوکیشن جنگل

عکاسی عروس در جنگل

اگر شما زوجی، دوستدار طبیعت هستید پیشنهاد ما به شما استفاده از لوکیشن‎های خاص جنگل می‎باشد. در میان جنگل می‎توانید در کنار طبیعت جنگل از آبشار‎ها و رودخانه های آن نیز تصاویری خارق‎العاده و منحصر به فرد ثبت کنید که برای عکاسی روز عروسی بسیار بی نظیر است. البته لازم است که مدل عکاسی عروس‎تان را با این محیط تطبیق دهید.

9- مکان های تاریخی برای لوکیشن عکاسی عروسی

معماری هر دوره ای در ایران زیبایی های کم‎ نظیری را به همراه داشته است. اگر جزو زوج‎هایی هستید که به این موضوع علاقه دارید، عکس گرفتن در کنار قلعه های تاریخی، کاخ‎های قدیمی و آثار باستانی می‎تواند برای شما پیشنهاد مناسبی باشد. این منظره برای شما عکس‎های عروس منحصر به فردی را به همراه خواهد داشت.

10- لابی هتل‎های زیبا و مشهور

عکاسی عروس در هتل

بسیاری از زوج‎ها این روزها برای آلبوم‎های خود عکاسی با چندین رنگ و عکس‎های سه بعدی را انتخاب کرده اند. لابی هتل دارای رنگ‎ها و فضای داخلی زیادی بوده که ممکن است ظاهری تازه و جذاب برای عکسبرداری عروسی شما ایجاد کند و یک مکان مناسب برای لوکیشن عکاسی عروس باشد. از عکاس بخواهید از همه وسایل موجود در لابی هتل استفاده کند تا عکسی بی‎نظیر داشته باشید. همچنین از او بخواهید یک مدل عکاسی عروس مناسب به شما پیشنهاد کند.

11- فروشگاه عتیقه فروشی

گرفتن عکس از زوج‎ها در یک فروشگاه عتیقه فروشی یک روش مدرن عکاسی عروس است. محیط و دکوراسیون مغازه عتیقه فروشی برای عکسبرداری عروسی باورنکردنی است. لباس خود را مطابق با رنگ‎بندی متناسب با فضای داخلی مغازه عتیقه فروشی انتخاب کنید. درست در وسط مغازه عتیقه فروشی زیر یک لوستر بزرگ و سبک بایستید. این مکان بی‎نظیر جلوه ای سلطنتی به عکس عروسی شما می‎بخشد.

عکاسی یکی از لذت بخش‎ترین فعالیت‎های انسان است که با انتخاب فردی ماهر و آتلیه عروس مناسب می‎تواند خاطره ای تکرار نشدنی باشد. عکاسی از عروس یکی از حساس‎ترین عکاسی‎ها می‎باشد.آتلیه های عروس سعی میکند با اکتفا نکردن به فضای داخل آتلیه در مناظر دیگر اقدام به عکاسی کنند. شما نیز می‎توانید با انتخاب لوکیشن عکاسی عروس مناسب و مورد علاقه خود عکسی زیبا و دلنشین از مهم‎ترین روز زندگی خود ثبت کنید.

عکاسی عروس

ژست عکاسی عروسلوکیشن عکاسی عروس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *