آتلیه کودک و نوزاد

ثبت لحظات شیرین کودک شما در آتلیه پادینا

_

کودکان سرمایه‌های با ارزش و عزیز والدین هستند بنابراین تک تک لحظات حضورشان برای پدر و مادرها ارزشمند و دوست داشتنی است. ما در آتلیه پادینا به شما کمک خواهیم  کرد که در آتلیه کودک و نوزاد این لحظات ارزشمند را ثبت کنید تا همیشه آن را به خاطر داشته باشید. از آنجایی که والدین به ثبت خاطرات کودکانشان در مراحل مختلف رشد و بزرگ شدن آن‌ها اهمیت فراوانی می‌دهند استودیو پادینا با فراهم آوردن گروهی از مجرب‌ترین عکاسان و استفاده از تجهیزات مناسب عکاسی کودک و نوزاد، لحظات زیبایی از کودکی فرزندان دلبند شما ثبت نماید.
آتلیه عکاسی پادینا در کرج یکی از متعهدترین و مجرب‌ترین آتلیه کودک در سطح استان البرز است که شما را برای ثبت یک هدیه ارزشمند برای کودکان دلبندتان یاری خواهد کرد.

عکاسی در آتلیه کودک و نوزاد پادینا چطور انجام می‌شود؟

_

عکاسی کودک و نوزاد به دلیل حساس بودن کودکان خردسال، در عین زیبایی و شیرینی، پیچیدگی‌های خاص خودش را دارد. فضای آتلیه کودک و نوزاد، برخورد عکاس، دمای استودیو، تجهیزات و… همگی از عواملی هستند که می‌تواند بر کودک تأثیر گذاشته و خلق و خوی او را تعیین کنند. ما در آتلیه پادینا تلاش کرده‌ایم که تمام مواردی که بر روی فرزند عزیز شما تاثیرگذار باشد و روحیه او را در عکاسی تغییر دهد تمرکز کرده و از بهترین و مناسب‌ترین امکانات و تجهیزات برای عکاسی کودک و نوزاد استفاده نماییم. به این ترتیب می‌توانید با خیالی آسوده از ثبت یک عکس شیرین از فرزندتان مطمئن شوید.

عکاسی کودک و نوزاد در آتلیه عکاسی پادینا با:

_
  • عکاسی به کمک کادری مجرب و حرفه‌ای
  • توجه به نیازهای کودک و نوزاد
  • استفاده از تجهیزات مورد نیاز والدین در آماده سازی کودک برای عکاسی
  • تجهیزات حرفه‌ای عکاسی کودک و نوزاد
  • صبر، تلاش و اخلاق حرفه‌ای عکاسان
  • استفاده از ایده‌های خلاقانه و جذاب
  • مدل و ژست‌های جالب و زیبا

تلاش مستمر ما در تیم استودیو عکاسی پادینا بر این است که خدماتی حرفه ای و جذاب که مورد پسند شما باشد،  ارائه نماییم. آتلیه کودک و نوزاد به عنوان یکی از بخش های مهم در آتلیه پادینا بهترین کیفیت را برای ثبت عکس از فرزندان شما ارائه خواهد نمود. با پادینا لحظات ناب کودکی را به خاطرات پیوند دهید.

 

جهت رزرو نوبت با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

026-3274588709354369545

عکاسی و فیلمبرداریعروس

گالری کودک و نوزاد